Монако и Пари Сен Жермен играят при резултат 2:0 в среща от

...

НА ЖИВО: Монако - ПСЖ 2:1, вундеркинд върна гостите в мача

Монако и Пари Сен Жермен играят при резултат 2:0 в среща от 23-ия кръг на Лига 1. Александър Головен откри за домакините след единствено 4 минути игра. В 18-а минута Уисам Бен Йедер удвои резултата за монегаските.

Момчетата на Филип Клеман стартираха мача стремително и след единствено към 200 секунди към този момент водеха, а създател на попадението стана руснака Александър Головен.

Десет минути по-късно Рубен Агияр съумя да се извиси в наказателното поле над бранителите на ПСЖ, само че Донарума реагира и мазета.

В 18-а минута обаче избавление за гостите нямаше. Младият Пембеле сгреши съдбовно, подарявайки топката на Уисан Бен Йедер, който не елементарни на ПСЖ за 2:0.

Ето и съставите на двата отбора:

Монако : Нюбел, Агилар, Дисаси, Марипан, Енрике, Диата, Камара, Фофана, Бен Сегир, Головин, Бен Йедер;

ПСЖ : Донарума, Пембеле, Битшиабу, Маркиньос, Бернат, Заир-Емери, Данило, Витиня, Солер, Екитике, Неймар;